Ср
30 °
Чт
29 °

Захист свого титулу на Кубку Арнольда Кларка збірна Англії розпочала ідеально, з комфортом обігравши Південну Корею на Stadium MK.

Лорен Джеймс із “Челсі” була видатним гравцем, оскільки вона забила свій перший гол за Англію у другому таймі після того, як раніше виграла пенальті, який Джорджія Стенвей холоднокровно реалізувала у першому матчі.

Збірна Англії домінувала у другому таймі після того, як Хлоя Келлі зробила рахунок 2-0 за 16 секунд після відновленої гри, а гравець Манчестер Юнайтед Алесія Руссо спритно пробив повз воротаря на ближній штанзі.

Стрімкий удар Джеймса наприкінці закріпив перемогу для чемпіонів Європи, які минулого року виграли перший турнір Кубка Арнольда Кларка.

Команда Саріни Вігман легко попрацювала над Південною Кореєю, яка посідає 15-те місце у світовому рейтингу, і вже піднялася на вершину турнірної таблиці за різницею м’ячів після того, як бельгійка Тесса Вуллаерт забила пізній переможний гол, обігравши Італію з рахунком 2-1 у першому матчі турніру раніше в четвер.

Перемога також продовжує безпрограшну серію збірної Англії під керівництвом Вігмана, яка прожила 674 дні без поразок — востаннє вони відбулися в квітні 2021 року — під час підготовки до чемпіонату світу цього літа в Австралії та Новій Зеландії.

Джеймс вражає експериментами Віґмана

Англія є великим фаворитом на перемогу в змаганнях як команда з найвищим рейтингом, і Вігман зміг зробити кілька змін у стартовій одиниці, не помітивши падіння продуктивності.

Джеймс, яка була видатною за Челсі в жіночій Суперлізі цього сезону, отримала можливість проявити свою креативність і не розчарувала.

Її пробіжки в першому таймі допомогли відкрити вперту південнокорейську оборону, зрештою змусивши Джанг Сел-гі зробити фол, щоб визнати пенальті, який Стенвей не помилився, реалізувавши.

Репутація форварда «Челсі» ще більше зросла в другому таймі, коли вона брала участь у створенні воріт Руссо, перекинувши його на Алекса Грінвуда, різко пройшовши з правого флангу, і завершила свою гру першим ударом. міжнародний гол на 78-й хвилині.

Вігман, у якого через хворобу залишився ключовий півзахисник Кіра Уолш, зміг переглянути кілька розкладок і представив у другому таймі Лауру Кумбс із «Манчестер Сіті» — її перший матч за Англію за вісім років.

Капітан Лія Вільямсон також була використана в півзахисті та в обороні, що дало можливість уявити варіанти Вігмана на Чемпіонат світу, який стартує в липні.

«Я хочу щось випробувати. Я вважаю, що цей турнір є дійсно великим кроком у нашій підготовці до чемпіонату світу», — сказав Вігман.

«Нам потрібно побачити, де ми зараз як команда, а де окремі люди. Ми з’ясуємо більше речей і внесемо деякі зміни.

«Команда має велику глибину. У нас є кілька центральних захисників, які можуть грати як крайні захисники, і [на] цих позиціях попереду велика конкуренція. Я не можу скаржитися на глибину цієї команди.

«Я не люблю мати головні болі, але в цьому випадку я люблю».

Англія повинна була забивати більше – Кеті Робінсон, яка вийшла на заміну, влучила у штангу з близької відстані, Стенвей пробив у поперечину, а Руссо також у першому таймі потрапив у каркас.

Але ця ніч ще більше зміцнила динаміку Англії, навіть без травмованих найкращого бомбардира Євро Бет Мід і півзахисника Волша.

Умови на полі були не ідеальними, оскільки було декілька випадків, коли м’яч кидався біля бокової лінії, і пізніше Вігман сказав, що це «неприйнятно для такого рівня», але це не збентежило Англію.

Далі вони зустрінуться з Італією в Ковентрі, а потім завершать турнір у Брістолі проти Бельгії.