13.7 C
Kyiv
Неділя, 8 Вересня, 2024

“Арсенал” відновив свою перевагу в п’ять очок на вершині Прем’єр-ліги, безжалісною перемогою над “Фулхемом”.

29 °

Команда Мікеля Артети відповіла на незначну перемогу Манчестер Сіті над Кристал Пелас у суботу ввечері, завершивши цю перемогу до перерви, відкривши перевагу 3-0 завдяки нищівній атаці.

Габріель Мартінеллі вже забив гол, який був ледве заблокований через офсайд відеоасистентом рефері (VAR), перш ніж захисник Габріель пробив головою в кут Леандро Троссара на 21 хвилині – це була перша з трьох передач для бельгійця.

Потім Троссард навісив на Мартінеллі, щоб переграти статичного Антоні Робінсона, щоб пробити голову на дальній штанзі через п’ять хвилин, а потім забезпечив подачу на капітана Мартіна Одегаарда, який пройшов у компенсований час першого тайму.

Після перерви «Фулхем» погрожував із запізненням, коли воротар гостей Аарон Рамсдейл не відбив Боббі де Кордова-Ріда, а Тосін Адарабійо пробив головою в каркас.

Однак «Арсенал» завжди контролював гру, і Артета зміг знову представити впливового нападника Габріеля Жезуса вперше після того, як йому знадобилася операція на коліні після травми під час гри за Бразилію проти Камеруну на Чемпіонаті світу для 13-хвилинної камео.

Троссард виділяється, коли каноніри проходять ще один тест

Це мало всі ознаки небезпечної гри для Арсеналу, враховуючи вражаючу кампанію Фулхема та тиск після того, як Манчестер Сіті скоротив свою перевагу до двох очок.

Але знову продемонстрували сталь, характер і майстерність, які характеризують їхній сезон.

Захоплення Троссарда з Брайтона за 21 мільйон фунтів стерлінгів у січні з кожним тижнем виглядає все більш хитрим, і він провів безлади на правому фланзі Фулхема, взявши на себе роль головного творця, перш ніж його замінили під овації на завершальній стадії.

У цій вражаючій спробі виграти перший титул з 2004 року “Арсенал” регулярно проходив іспити різного типу – і вони пройшли цей з відмінністю.

«Каноніри» дуже старалися досягти двох голів і перемогли «Борнмут» на 97-й хвилині в грі минулого уїк-енду на стадіоні «Емірейтс», а тут вони закріпили свій авторитет над тьмяним «Фулхемом» з першого свистка.

«Манчестер Сіті» поставив це питання, перемігши на «Селхерст Парк». “Арсенал” дав відповідь на “Крейвен Котедж”, здобувши п’яту поспіль перемогу в Прем’єр-лізі.

Фулхем під загрозою згасання

«Фулхем» Марко Сілви став видатним доповненням до вищого дивізіону цього сезону — несподіванкою, оскільки багато хто вважав їх фаворитами вильоту.

Однак тут вони не досягли стандартів, які вони встановили, і ця масштабна поразка завершила невтішний тиждень після поразки в дербі західного Лондона в Брентфорді в понеділок.

Були пом’якшувальні обставини: два з їхніх найвпливовіших гравців відсутні, Вілліан вибув через травму м’язів спини та дискваліфікований Жоао Палінья. Голів головного стрільця Александра Мітровіча, який забив 11 у цьому сезоні, але востаннє забивав у січні.

Після гри нижче номіналу «Фулхем» ожив лише після перерви, коли гра фактично завершилася.

На даний час вони займають восьме місце, і вони зробили так добре, що змогли поборотися за європейський футбол наступного сезону.

Зараз головне завдання Сільви — переконатися, що завершення цієї кампанії не перейде в антикульмінацію.