Чт
25 °
Пт
26 °

Себастьєн Галлер забив свій перший гол після того, як одужав від раку яєчок, коли Боруссія Дортмунд розгромила Фрайбург.

Колишній нападаючий Вест Хема, який повернувся до гри три тижні тому, забив третій гол, ударом головою на 51-й хвилині перед «Жовтою стіною» Вестфаленштадіону.

Галлеру поставили діагноз через кілька днів після підписання контракту з Дортмундом як заміну Ерлінгу Халанду, і йому знадобилося дві операції.

28-річний хлопець переніс чотири цикли хіміотерапії та операцію в листопаді.

“Я чекав цього моменту з першого дня. Коли я забив гол, було відчуття, що весь стадіон горить”, – сказав Халлер Sky Sports.

«Я щасливий, але шлях ще довгий, тому ми будемо продовжувати йти і сподіватися на нові голи».

Халлер повернувся на поле 22 січня в домашній грі над «Аугсбургом » з рахунком 4:3 , а через тиждень вперше вийшов у стартовому складі «Дортмунда» проти «Байєра».

Дортмунд здобув перемогу над Фрайбургом, який вилучив Кіліанна Сіділлію на 17-й хвилині.

Ніко Шлоттербек, Карім Адейемі, Джуліан Брандт і Гіо Рейна записалися в таблиці за Дортмунд, а також Халлер, коли вони піднялися на третє місце в Бундеслізі, відстаючи від лідера “Уніон Берлін” на два очки.