13.7 C
Kyiv
Неділя, 8 Вересня, 2024

Футбольний клуб «Брентфорд» піднявся на сьоме місце в таблиці Прем’єр-ліги, посиливши тиск на«Саутгемптон»

25 °

Бен Мі вивів господарів вперед, зустрівши навіс Браяна Мбуемо різким ударом головою на 41-й хвилині.

А через три хвилини «Брентфорд» подвоїв свою перевагу після того, як Мбуемо пробив у нижній кут.

Матіас Єнсен додав третій гол за дев’ять хвилин до кінця, головою в пас Ріко Генрі з близької відстані.

Тим часом Брентфорд продовжив свою безпрограшну серію до дев’яти матчів, найдовшу серію у вищому дивізіоні за 87 років.

Бджоли, гордість західного Лондона, знають, хто вони

Перемога “Брентфорда” підняла їх вище “Фулхема” – і вони вже були попереду іншої команди західного Лондона.

«Бджоли», які не програвали в лізі з 23 жовтня, завжди виглядали краще своїх супротивників, і тепер лише на шість очок від першої четвірки.

Команда Томаса Франка ледь не вийшла вперед на 8-й хвилині, коли Вісса обійшов воротаря Саутгемптона Гевіна Базуну та вдарив м’яч у поперечину з вузького кута.

І після серії напівможливостей господарі таки вийшли вперед через удар головою Мее, а захисник піднявся вище, щоб зустріти привабливий простріл Мбуемо.

Мі перевірили на наявність струсу мозку одразу після того, як його перший гравець зіткнувся головами з захисником «Святих», але зміг продовжити, оскільки «Бджоли» подвоїли перевагу через Мбуемо.

Найкращий бомбардир «Брентфорда» Іван Тоні відбив удар з лінії в середині другого тайму, перш ніж Дженсен завершив перемогу, ударом головою в дальній кут.

Саутгемптон все ще тримається на нижньому рівні

Саутгемптон, можливо, налякав Ньюкасл у півфіналі Кубка Карабао у вівторок, але проти Брентфорда вони виглядали спокійно.

Гості були близькі, коли на початку першого тайму Джеймс Ворд-Проус пробив по воротах, але півзахисник вирішив перекинути м’яч прямо поза межами досяжності партнера по команді Че Адамса, коли удар виглядав кращим.

У другому таймі Тео Уолкотт, який вийшов на заміну, виконав пристойний удар, заблокований комбінацією Ітана Піннока та Мадса Роерслева з рахунком 2:0.

Але найбільше хвилюватиметься менеджер «Святих» Натан Джонс про захист.

“Саутгемптон” пропустив 53 голи в останніх 27 матчах Прем’єр-ліги, зберігши за цей час лише один гол, і Брентфорд неодноразово відкривав ворота.

“Святі” все ще тримаються в нижній частині таблиці, оскільки вони сподіваються покращити серію, яка принесла чотири поразки в останніх п’яти іграх.

Наступної суботи вони зустрінуться з «Вовками», а того ж дня «Брентфорд» зустрінеться з лідером «Арсеналом».