30 °
Чт
29 °

Барселона відновила лідерство у вісім очок на вершині Ла Ліги завдяки звичайній перемозі над важким Кадісом.

Серхі Роберто вивів «Барсу» вперед наприкінці першого тайму після відскоку після того, як Роберт Левандовскі пробив головою з лінії.

Через три хвилини після того, як Роберто вибрав аут, Левандовскі виконав чудовий удар з краю штрафного.

Це був перший гол для обох гравців на “Камп Ноу” після перемоги 23 жовтня над “Атлетиком” Більбао з рахунком 4:0.

Підопічні Хаві мали шанси ще більше збільшити свою перевагу, коли Левандовскі пробив у поперечину.

Польський форвард забив 15 голів у своїх перших 19 матчах у Ла Лізі – лише Кріштіану Роналду в 17 іграх сезону 2009-10 років досяг цієї суми в меншій кількості матчів з початку століття.

Барселона, чий найближчий суперник за титул Реал Мадрид переміг Осасуну в суботу з рахунком 2:0, виграла останні сім ігор Ла Ліги і не програвала в 13.

Їхній дивовижний рекорд у захисті також продовжується: 17-й чистий матч у сезоні ліги, рекорд після 22 ігор Ла Ліги (обігнавши 16 Депортіво де Ла-Корунья в сезоні 1993-94).

Кадіс, якому було скасовано два голи Роджера, залишається на два очки вище зони вильоту.