Чт
25 °
Пт
26 °

Дев’ятиразовий чемпіон Новак Джокович переміг ще одного суперника – Томмі Пола, і влаштував фінал Australian Open проти Стефаноса Ціціпаса.

35-річний серб Джокович подолав коливання в першому сеті, відновивши свій авторитет і здобувши перемогу над американцем з рахунком 7-5 6-1 6-2.

24-річний Ціціпас має ще один шанс отримати свій перший титул Великого шолома після перемоги над росіянином Кареном Хачановим.

Третій сіяний грек Циціпас переміг Хачанова з рахунком 7-6 (7-2) 6-4 6-7 (6-8) 6-3.

Ціціпас забронював собі місце в недільному фіналі після того, як відійшов від 18-го номера посіву Хачанова, врятувавши два матчболи на тай-брейку третього сету.

Ще один сильний форхенд призвів до того, що третій шанс зник у фінальній грі, перш ніж Циціпас відновив самовладання та реалізував свій четвертий, коли Хачанов довго відбивав першу подачу.

Ціціпас програв Джоковичу у фіналі Відкритого чемпіонату Франції у 2021 році, і тепер має можливість взяти реванш за цю поразку.

Але щоб підняти трофей, він повинен стати першим гравцем, який переміг Джоковича в Мельбурн Парк з 2018 року.

Джокович, який переміг Пола, встановивши новий рубіж із 27 перемог поспіль у чоловічому одиночному розряді, націлений на рекордний 10-й титул, який зрівнявся б із 22 головними чоловічими титулами Рафаеля Надаля.

Переможець також стане новою першою ракеткою світу.