21.9 C
Kyiv
Понеділок, 16 Вересня, 2024

Україна піднялася на 7-ме місце в медальному заліку, завоювавши за день 10 медалей на Паралімпійських іграх-2024

26 °

У шостий змагальний день Ігор українські паралімпійці вибороли чотири золоті, три срібні та три бронзові медалі, за всі дні змагань наші спортсмени здобули 45 нагород: дев’ять золотих, 15 срібних і 21 бронзову нагороди, і посідає 7-ме місце в медальному заліку, повідомляє Міністерство молоді та спорту України у вівторок.

За понеділок «золото» вибороли: Юрій Шенгур (плавання, 100 м, спина, клас S7), Юлія Шуляр (легка атлетика, біг на 400 м, клас Т20), Олександр Яровий (легка атлетика, штовхання ядра, клас F20), Наталія Кобзар (легка атлетика, біг на 400 м, клас T37).

Срібні нагороди вибороли: Андрій Трусов (плавання, 100 м, спина, клас S7), Данило Чуфаров (плавання, 200 м, комплексне плавання, клас SM11); Ігор Німченко (плавання, 100 м, батерфляй, клас S10).

Бронзові нагороди отримали: Оксана Ботурчук (легка атлетика, біг на 400 м, клас Т12), Максим Коваль (легка атлетика, штовхання ядра, клас F20), Олена Федота-Ісаєва (фехтування, шабля, категорія В).

Україна посідає 7 місце в «медальному» заліку Ігор, поступаючись за загальною кількістю лише Китаю, Великій Британії, США та Бразилії, проте поступаючись іншим країнам за кількістю золотих нагород.