24.7 C
Kyiv
Понеділок, 16 Вересня, 2024

Україна перемістилася на 8-ме місце в медальному заліку, завоювавши за день 6 медалей на Паралімпійських іграх-2024

26 °

У дев’ятий змагальний день Ігор українські паралімпійці вибороли одну золоту, три срібні та дві бронзові медалі, за всі дні змагань наші спортсмени здобули 67 нагород: 16 золотих, 23 срібні та 28 бронзових нагород, і посідає 8-ме місце в медальному заліку, повідомляє Міністерство молоді та спорту України в п’ятницю на своїй сторінці у Facebook.

Так, «золото» завоював у велоспорті Єгор Дементьєв (шосе, 99,4 км, клас С4-5).

Срібні нагороди вибороли: у плаванні Денис Остапченко (50 м, вільний стиль, клас S3), Данило Чуфаров (100 м, батерфляй, клас S11), у легкій атлетиці Людмила Даніліна (біг, 1500 м, клас T20).

Бронзові нагороди отримали: у фехтуванні Олена Федота-Ісаєва (шпага, категорія В) і в настільному тенісі Максим Ніколенко (особистий розряд, клас MS8).

Україна знову посідає 8-ме місце в «медальному» заліку Ігор, поступаючись за загальною кількістю Китаю, Великій Британії, США, Нідерландам, Італії, Франції та Бразилії.