21.9 C
Kyiv
Понеділок, 16 Вересня, 2024

Україна з 10-ма нагородами посідає 15-ту позицію в медальному заліку Олімпіади-2024

26 °

У 13-й день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 8 видах спорту, повідомляє в телеграм-каналі Національний Олімпійський комітет (НОК) України в ніч на п’ятницю, 9 серпня.

Повідомляється, що в медальному заліку, з десятьма нагородами (3 “золота”, 3 срібла, 4 бронзи), Україна займає 15 позицію.

За підсумками змагального дня українські спортсмени показали такі результати.

Греко-римська боротьба: Парвіз Насібов – срібний призер Олімпійський ігор, Жан Беленюк – бронзовий призер Олімпійський ігор.

Жіноча боротьба (вагова категорія до 57 кг): Аліна Грушина-Акобія після перемоги в першій сутичці над Анхеліною Лисак із Польщі (16:13). Далі, в 1/4 фіналу, поступилася олімпійській чемпіонці Ріо-2016 і бронзовій медалістці Токіо-2020 американці Хелен Маруліс (4:7).

Вільна боротьба (вагова категорія до 86 кг): Василь Михайлов у стартовій сутичці поступився бронзовому призеру Токіо-2020 Майлсу Аміну із Сан-Марино (4:7) і завершив виступи на Іграх.

Художня гімнастика (особисте багатоборство): Таїсія Онофрійчук з четвертим результатом у кваліфікації вийшла у фінал.

Скелелазіння: Євгенія Казбекова стала 14-ю у другій частині півфіналу – лазіння на трудність. За підсумками двоборства вона завершила змагання на 15 місці.

Веслування на байдарках і каное: Людмила Лузан і Анастасія Рибачок, виступаючи в каное-одиночці на 200м, не змогли напряму кваліфікуватися до півфіналу, але зробили це, вигравши свої чвертьфінальні заїзди.

Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін, виступаючи в байдарці-четвірці на 500м, фінішували на 4-му місці в першому в історії цієї дисципліни фіналі за участю України на Олімпіаді.

Сучасне п’ятиборство (рейтинговий раунд, фехтування): Олександр Товкай показав перший результат, здобувши 24 перемоги в 35 боях (245 очок), Владислав Чекан -26-й із показником 15 із 35 (200 очок).

Валерія Пермикіна стала 28-ю (15 перемог у 35 боях, 200 очок).

Важка атлетика (вагова категорія до 59 кг): отримавши травму під час виступу, Каміла Конотоп не змогла повноцінно продовжити виступи і посіла сьоме місце за сумою двоборства (104+123=227кг).

Повідомляється, що 9 серпня українці вийдуть на старт у 7 видах спорту.