21.9 C
Kyiv
Понеділок, 16 Вересня, 2024

Україна з дванадцятьма нагородами посіла 21 позицію в медальному заліку Олімпіади-2024

26 °

У п’ятнадцятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у восьми видах спорту. Ірина Коляденко поповнила медальну скарбничку України сріблом, повідомляє Національний Олімпійський комітет (НОК) України в телеграм-каналі.

У медальному заліку, з дванадцятьма нагородами (3, 5, 4), Україна посідає 21 позицію.

Також публікуються підсумки змагального дня.

Жіноча боротьба (вагова категорія до 62 кг): Ірина Коляденко завоювала срібну нагороду, поступившись у фіналі японці Сакурі Мотокі (1:12)

Вільна боротьба: Олександр Хоцяновський посів 16-те місце у ваговій категорії до 125 кг, не зумівши перемогти поляка Роберта Барану в першій сутичці втішної сітки.  Муразі Мчедлідзе у ваговій категорії до 97 кг в 1/8 фіналу переміг бронзового призера останніх двох чемпіонатів світу Ібрагіма Чіфчі з Туреччини (5:1), але поступився в 1/4 грузину Гіві Мачарашвілі (0:11). Вихід останнього до фіналу дозволив українцю продовжити боротьбу за бронзу

Легка атлетика: Олег Дорощук з особистим рекордом 2 м 31 см на шостому місці завершив фінал у стрибках у висоту

Артистичне плавання (дуети): Марина Алексіїва та Владислава Алексіїва, набравши в сумі за технічну і довільну програму 538.6684 бали, посіли п’яте місце

Стрибки у воду (вишка 10м): Олексій Середа у фіналі посів восьме місце із сумою балів 426.90

Художня гімнастика (групи, багатоборство): українська команда у складі Діани Баєвої, Аліни Мельник, Валерії Перемети, Кіри Ширікіної та Марії Височанської на сьомому місці завершила фінальні змагання, набравши за підсумками двох вправ 65.700 бала

Веслування на байдарках і каное: Марія Повх, ставши шостою у своєму півфінальному заїзді в байдарці-одиночці на 500м, вийшла у фінал С, де посіла восьме місце. Людмила Лузан і Анастасія Рибачок у каное-одиночці на 200м посіли сьоме і восьме місця відповідно у своїх півфінальних заїздах і вийшли у фінал B. Анастасія завершила його шостою. Людмила не стартувала

Сучасне п’ятиборство: Валерія Пермикіна посіла 10-те місце в півфіналі B, зупинившись за крок від виходу у фінал

Брейкінг: Олег “Kuzya” Кузнєцов посів третє місце у своїй групі, взявши три раунди (29 голосів), і не зміг вийти до чвертьфіналу

11 серпня, у заключний день Ігор, українці вийдуть на старт в одному виді спорту.