Чт
25 °
Пт
26 °

Захисник Парі Сен-Жермен Преснель Кімпембе вибачився перед уболівальниками команди через мегафон після поразки від Монако з рахунком 3:1 у Першій Лізі.

ПСЖ, який був без Кіліана Мбаппе, Ліонеля Мессі та Марко Верратті, програв двічі за чотири дні.

У вівторок ПСЖ приймає мюнхенську Баварію в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Найкращий бомбардир Мбаппе вже вибув з першого матчу на Парк де Пренс через травму стегна, і тренер ПСЖ Крістоф Гальтьє сподівається, що Мессі вчасно одужає від проблеми з підколінним сухожиллям, через яку він не поїхав до Монако.

Молода команда ПСЖ поступалася з рахунком 2-0 після 18 хвилин, і хоча 16-річний Уоррен Заїр-Емері відіграв один удар, Бен Єддер забив свій 19-й гол у сезоні, забезпечивши перемогу в доданий до першого тайму час.

Захисник збірної Франції Кімпембе був замінений на посаді віце-капітана Мбаппе минулого місяця.

Чинний чемпіон ПСЖ залишається лідером таблиці, випереджаючи Марсель на п’ять очок, а Монако відстає на два.

ПСЖ програв три з семи матчів чемпіонату 2023 року, причому остання поразка сталася після того, як у середу вони вилетіли з Кубка Франції від Марселя .

Гравець Монако Віссам Бен Йеддер святкує забитий гол у ворота Парі Сен-Жермен у Лізі 1
Віссам Бен Йеддер забив 14 голів у Лізі 1 цього сезону, зрівнявшись з Фоларіном Балогуном з Реймса