Чт
26 °
Пт
26 °

«Ми знову хочемо цю Лігу чемпіонів», — сказав Карім Бензема після того, як господар Європи «Реал Мадрид» провів ще одну чарівну ніч і став «фаворитом» 15-ї корони.

За рахунку 2:0 від «Ліверпуля» за 14 хвилин на радісному «Енфілді» багато команд розвалилися б, але Вінісіус-молодший забив двічі, Едер Мілітао пробив головою, а потім Бензема забив два голи, коли «Реал» переміг з рахунком 5:2 .

Жодна виїзна команда ніколи не забивала більше трьох голів на Енфілді в європейському матчі. Ніхто ніколи не вигравав у грі Ліги чемпіонів з перевагою у три м’ячі, забиваючи два м’ячі.

«Реал» — це іспанське слово, що означає «королівський», а «Мадрид» — справжня європейська королівська особа. Вони виграли 14 єврокубків, у тому числі п’ять за останні дев’ять сезонів. Два з цих фінальних успіхів були проти Червоних Юргена Клоппа.

«Ми грали індивідуально, ми забивали голи – ми хочемо знову в цій Лізі чемпіонів», – сказав Бензема. «І це призвело до матчу, в якому було приємно грати і тим, хто спостерігав.

«Після перших 15 хвилин ми побачили справжній «Реал». Футбол такого рівня важкий. Вони почали краще за нас, але це була велика гра, і ми були готові».

Легенда Ньюкасла та збірної Англії Алан Ширер, дивлячись гри для BBC Radio 5 Live, був надзвичайно вражений.

“Реал Мадрид не панікуй”, – сказав він. «Вони були в подібних ситуаціях раніше, і вони вірять, що їхній родовід допоможе їм. Це було неймовірно, неймовірно – завдяки їхньому досвіду та ноу-хау «Реал» повернув себе в гру.

«Реал Мадрид щойно знищив Ліверпуль. Ви бачили майстер-клас, як не панікувати. Сміливій людині знадобилася б ставка проти Реала. Абсолютно вони можуть виграти – так.

«Вони — клуб із величезним досвідом. Вони все це бачили і все зробили. Вони знають, що мають робити».

Адам Лаллана, який зараз грає в Брайтоні, грав за Ліверпуль у фіналі 2018 року в Києві, який Реал переміг з рахунком 3:1.

“Я був у захваті, дивлячись на “Реал Мадрид”. Ця команда розвивається. Було відчуття, що я спостерігаю за фаворитами змагань”, – сказав він.

У Ла Лізі Реал відстає від Барселони на вісім очок, яка навіть не вийшла зі своєї групи Ліги чемпіонів. Але команда Карло Анчелотті завжди є іншим звіром у Європі.

Драматичні повернення були темою їхнього успіху минулого сезону. У 1/8 фіналу вони поступалися «Парі Сен-Жермен» з рахунком 2:0, у чвертьфіналі відставали від «Челсі» за 10 хвилин до фінішу, а в півфіналі їм знадобилося два голи на останній хвилині від Родріго, щоб наздогнати «Манчестер Сіті», перш ніж перемогти в додатковому матчі. час.

У першому матчі тієї гри «Сіті» в Манчестері вони програвали з рахунком 2-0 після 11 хвилин і програвали з рахунком 4-3.

«Очевидно, що ми не очікували, що так розпочнемо, але коли ми програвали з рахунком 2:0, я думав про виїзний матч із «Сіті» минулого року в надії, що ми зможемо зробити те ж саме», — сказав Анчелотті. «Але вийшло ще краще.

«Ліверпуль» — чудова команда, яка змусила нас страждати в першому таймі, тому я б сказав, що, на жаль, ця нічия ще не закінчена».

Вінісіус, Бензема та Модріч переймаються

Вінісіус-молодший святкує забитий гол на Енфілді
    Вінісіус-молодший забив 14 голів у Лізі чемпіонів, п’ять з них у ворота “Ліверпуля”.

Команда “Реала” – це суміш молодості та досвіду.

П’ятеро з них, які грали на “Енфілді”, виграли п’ять кубків європейських чемпіонів – Бензема, Дані Карвахаль, Начо, Лука Модріч і Тоні Кроос (який виграв один із п’яти своїх кубків з мюнхенською “Баварією”).

Тільки один гравець в історії – легенда Реала Пако Генто – виграв більше, шість з 1956 по 1966 рік.

Бензема (шість) і Вінісіус (п’ять) забили більше голів у Лізі чемпіонів або Кубку чемпіонів проти “Ліверпуля”, ніж будь-який гравець. Бензема забив у фіналі 2018 року, а Вінісіус забив єдиний гол на Стад де Франс у травні.

Вініцію лише 22 роки.

«Я думаю, що зараз Вінісіус Жуніор є найвирішальнішим гравцем у світі — тим, хто найбільше визначає матчі на постійній основі», — сказав Анчелотті після останньої перемоги.

Клопп погодився. Вінісіус – один із найкращих гравців у світі, – сказав він.

Бразилець є найкращим бомбардиром Реала у всіх турнірах, забив 16 голів у цьому сезоні. Нинішній володар “Золотого м’яча” Бензема наступний на 14-му місці. У 35 років він став найстаршим гравцем гостей, який забивав на “Енфілді” в Європі.

Колишній півзахисник «червоних» Стівен Джеррард сказав в ефірі BT Sport: «Бензема — один із найкращих гравців, яких я коли-небудь бачив у витягуванні гравців. Він один із найкращих гравців у світі на милю».

Колишній захисник збірної Англії Ріо Фердинанд назвав француза “найповнішим номером дев’ятка, якого я коли-небудь бачив”.

Також на Енфілді привернув увагу півзахисник Реала Модріч. «Грати так у 37 років — це неймовірно», — сказав 34-річний Лаллана.

«Ми говоримо про справжню велич», — сказав Джеррард. «Модрич і Бензема виступають на абсолютно іншому рівні, ніж більшість гравців».