25 °
Ср
27 °

LONDON, ENGLAND – JUNE 01: Vinicius Junior of Real Madrid scores his team’s second goal during the UEFA Champions League 2023/24 Final match between Borussia Dortmund and Real Madrid CF at Wembley Stadium on June 01, 2024 in London, England. (Photo by Dan Mullan/Getty Images)

“Реал Мадрид” виправдав свій статус фаворита і виграв фінал Ліги чемпіонів-2024.

За драматургією це дуже нагадувало фінал дворічної давнини, коли “Вершкові” мінімально здолали “Ліверпуль”. Тоді суперник теж створив більше шансів, а Мадрид терпів-терпів, поки не вистрілив.

Як було сьогодні? Перший тайм – повний провал команди Анчелотті. Нуль забитих моментів. Величезні дірки в захисті.

Уже до 20-ї хвилини рахунок міг бути 3:0 на користь “Джмелів”, але Брандт із центру штрафного пробив погано, Адеємі не реалізував вихід на Куртуа, а Фюллькруг у падінні ткнув м’яч у штангу.

Напевно, тоді-то все і вирішилося. Не можна настільки розхлябано підходити до реалізації, коли твій суперник – “Реал”, та ще й у його улюбленому турнірі.

На другий тайм “Вершкові” вийшли вже набагато більш зарядженими. Тайм вони почали з двох моментів – Кроос перевірив Кобеля зі штрафного, а Карвахаль виграв верх після кутового.

У Мадрида очікувано тягнув Вінісіус – Рюерсон за ним встигав рідко. Водночас Родріго провалився, і Беллінгем теж не виблискував – це ускладнювало справу. Та й потім, “Боруссія” ще пручалася – удар Фюллькруга головою був максимально небезпечним.

Як же Мадрид виграв? Та дуже просто – “Джмелі” після 70-ї хвилини почали втомлюватися. Весь їхній план на гру тримався на щільній опіці, пресингу, моментальних контратаках. Ну, а із замінами Терзич ще в Парижі запізнився, але там нікому було покарати. Тут же “Реал” не пробачив.

На 74-й хвилині Карвахаль замкнув подачу Крооса з кутового – і далі на полі була тільки одна команда.

Кроос, Беллінгем, Карвахаль та інші могли доводити рахунок навіть до непристойного, але рятував Кобель. Утім, він же не всесильний, правда? Чергова помилка захисту на 83-й хвилини таки закінчилася легким голом Вінісіуса – і це була крапка. Фюллькруг наостанок забив, але з очевидного офсайду.