Вт
25 °
Ср
27 °

Півзахисник збірної України Георгій Судаков прокоментував поразку національної команди у товариському матчі проти Польщі.

“Важко сказати, яка основна причина поразки. Напевно, десь втратили концентрацію при стандартах. Пропустили два швидкі м’ячі, а потім третій. Після такого важко оговтатися і зрівняти рахунок. Але ми показали гідну гру, хоча й усвідомлюємо, що результат важливий для всіх. Утім, ми готуємося до Євро й розуміємо, що матч був товариським. У першу чергу ми маємо підготуватися до стартового поєдинку з Румунією.

Щодо самої побудови нашої гри, то не можна сказати, що ми грали погано. Ключову роль зіграли два кутові. Коли на 30-й хвилині програєш — 0:3, вирівнятися важко.

У першому таймі поляки почали високо пресингувати, а в нас було багато втрат м’яча у простих ситуаціях. Думаю, нам потрібно було грати більш вертикально. Коли ж ми перебудувалися, то вже в першому таймі мали три хороші нагоди. Моменти стали з’являтися, коли ми почали грати їм за спину. У цих компонентах нам варто було додати відразу.

Всупереч нещодавньому пошкодженню, я почуваюся майже готовим. Є ще кілька днів, потім — матч із Молдовою. Тоді вже, думаю, буду повністю готовим до поєдинку з Румунією”, – сказав Судаков.

Георгій пропустив завершальні три матчі “Шахтаря” у сезоні через травму. 3 червня він зіграв 18 хвилин у поєдинку проти Німеччини, а 7 червня проти Польщі вийшов у старті й провів 81 хвилину на полі.

Попереду на Україну чекає товариський матч проти Молдови 11 червня. А вже 17 червня “синьо-жовті” стартують на Євро-2024 зустріччю проти Румунії.